KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277071
nr 1427 7071
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:04:37
100 kr
200 kr
250 kr
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen